تماس با ماصفحه اصلی
سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد
   
  • بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 66
   کد: 215251
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹
   مدیرعامل سازمان فاوا شهرداری مشهد خبر داد:

   تسهیل فرایند ثبت درخواست های شغلی تاکسیرانان مشهدی با راه اندازی سامانه خدمات الکترونیک جدید

   مدیرعامل سازمان فاوا شهرداری مشهد از راه اندازی سیستم جدید مشتمل بر 6 زیرسیستم رفاهیات، تاکسیرانی، بهره برداری، خطوط، نظارت و بازرسی و نمایندگی در راستای تسهیل فرایند ثبت درخواست های شغلی تاکسیرانان مشهدی خبرداد.
   مدیرعامل سازمان فاوا شهرداری مشهد خبر داد:

   به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد، محمدجواد رجائیان با اعلام این خبر اظهار کرد: سامانه جامع تاکسیرانی با هدف ارتقا عملکرد سیستم قبلی، انجام خدمات به تاکسیران به صورت کاملا غیرحضوری و همچنین یکپارچگی خدمات در این حوزه از نیمه شهریور ماه عملیاتی شده است.
   وی افزود: با همکاری سازمان تاکسیرانی سیستم جدید مشتمل بر 6 زیرسیستم رفاهیات، تاکسیرانی، بهره برداری، خطوط، نظارت و بازرسی و نمایندگی استو به گونه ای طراحی شده است که تاکسیران می تواند نسبت به ثبت درخواست برای کلیه خدمات مورد نیاز از قبیل انواع نقل و انتقال سند، مرخصی، مجوز تردد، صدور/تمدید/ابطال پروانه های تاکسیرانی، بهره برداری، مشاهده امتیازات و دریافت رفاهیات، پیگیری تخلفات و شکایات، پرداخت آبونمان، رزرو خط، به صورت غیر حضوری اقدام و از مراحل کاری درخواست خود مطلع شوند.
   مدیرعامل سازمان فاوا شهرداری مشهد بیان کرد: با فراهم شدن این امکان هزینه پرداختی به کارگزان حذف شده و صرفه جویی در زمان و هزینه را به دنبال دارد. امکان امتیازدهی سفر های انجام شده توسط مسافرین و ثبت امتیازات در پروفایل رانندگان، امکان بهره مندی از امکانات رفاهی منطبق بر امتیازات دریافتی و شناسایی تاکسیران های دارای بهترین عملکرد از ویژگی های سیستم جدید است.
   رجائیان تصریح کرد: این سیستم به سامانه های عوارض خودرو، سپند (سامانه پایش ناوگان دانش آموزی)، اپلیکیشن نظارت و بازرسی، ، سامانه ثبت احوال، اپلیکیشن شهرمن، سامانه نوبت دهی مبادی ورودی و سامانه کیف پول متصل می شود.
    

   تعداد بازدید: 66
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
مجموع بازدیدها : 7,181,013
تعداد بازدید امروز : 206
تعداد بازدید دیروز : 884
آخرین به روزرسانی : 09:04  1400/09/11
آدرس :

بلوار معلم- نبش معلم یک

تلفن :05131296464
فاکس :05136090502
رایانامه :fava@mashhad.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد انجام میگردد