تماس با ماصفحه اصلی
سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد
   
  • بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 92
   کد: 214749
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴
   همزمان با هفته دولت

   پایگاه بسیج سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد افتتاح شد.

   آیین افتتاحیه پایگاه مقاومت بسیج سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد با حضور مسئولان شهری و بسیج برگزار شد.
   آیین افتتاحیه پایگاه مقاومت بسیج سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد با حضور مسئولان شهری و بسیج برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد، این مراسم با حضور سرهنگ ابولفضل کهنسال مسئول سازمان بسیج ادارات و کارمندان سپاه امام رضا(ع)، دکتر حسین حسامی فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهرداری و شورای اسلامی شهر مشهد و مهندس محمدجواد رجاییان مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد برگزار شد.
   مدیرعامل سازمان فاوا در این مراسم ضمن خوشامدگویی به میهمانان محترم با اشاره به رسالتهای این سازمان جهت خدمات رسانی و پشتیبانی از تمام مناطق،سازمان ها و شرکت های شهرداری مشهد عنوان کرد: در شرایط حساسی قرار داریم که دشمن از دو نقطه ضعف چالشها و مشکلات اقتصادی و مباحث فرهنگی برای ضربه زدن به کشور و نظام و انقلاب اسلامی استفاده می کند.
   وی با بیان اینکه بسیج به عنوان شجره طیبه انقلاب یک نهاد فرهنگی است، بیان کرد: تاکنون فعالیت های بسیار خوبی از قبیل اهدای بسته های معیشتی، تهیه جهیزیه و ذبح قربانی به صورت خودجوش توسط پرسنل صورت می گرفته است که امیدواریم با حضور بسیج این قبیل فعالیت ها گسترده تر و به صورت نظام مند به پیش برود.
   رجاییان با بیان اینکه ماهیت این سازمان خدمت رسانی به کلیه مناطق شهرداری می باشد گفت امیدواریم با فعالیت پایگاه بسیج این سازمان خدمات دهی در بخش IT به پایگاه های دیگر بسیج به شکل مناسب صورت پذیرد.
   در ادامه نیز جناب آقای دکتر حسامی فرمانده محترم حوزه مقاومت بسیج شهرداری و شورای اسلامی شهر مشهد و رییس کمیسیون برنامه، بودجه، فناوری اطلاعات و منابع انسانی با بیان اینکه سازمان فاوا یک مجموعه تخصصی در شهرداری مشهد محسوب می شود بیان داشت : سازمان فاوا حقیقتا یک سازمان تخصصی و بین بخشی است که در مجموعه مدیریت شهری و شهرداری مشهد نقش بسزایی دارد
   وی در ادامه گفت: این سازمان در حوزه نرم افزاری ، سخت افزاری و هوشمند سازی که جزو شعارهای اصلی شورای ششم به عنوان "مشهد الرضا جهان شهر برکت و کرامت" می باشد بازوی اصلی تحقق آن سازمان فاوا خواهد بود.
   حسامی افزود: توقع ما از پایگاه های بسیج خصوصا پایگاه های تخصصی داشتن همکارانی در تراز انقلاب اسلامی است. انتظار ما از پایگاه بسیج سازمان فاوا این خواهد بود که به طور ویژه پشتیبانی فنی از برنامه های حوزه که پیوست فناوری اطلاعات دارد را در دستور کار خود قرار دهند.

   مسئول سازمان بسیج ادارات و کارمندان سپاه امام رضا(ع) نیز در این مراسم گفت: با توجه به فعالیت های خودجوش همکاران سازمان تاکنون امیدواریم با حضور بسیج فعالیت ها با نظم نانوشته ای صورت پدیرد و پابه پای دیگر پایگاه ها برنامه های ابلاغی انجام شود.وی خاطرنشان کرد: امیدواریم فرمانده پایگاه با تشکیل شورای پایگاه و جذب همه همکاران بتواند به عنوان یک کانون اندیشه و تلاش بر اساس چارچوبهای تعیین شده اثرگذار عمل کند.
   سرهنگ کهنسال ضمن گرامیداشت یاد خاطره شهیدان رجایی و باهنر و تبریک روز کارمند،تصریح کرد: سازمان فاوا یکی از سازمان های خاص شهرداری مشهد است که ساختار خاص خود را دارد.
   سرهنگ ابوالفضل کهنسال ادامه داد: با موازی کاری در ادارات مخالف هستیم و بیشتر نقش بسیج در ادارات معطوف به کارهای برزمین مانده و کمک حال مدیران سازمان خواهد بود.
   وی با بیان اینکه فرمانده پایگاه باید زمینه ها را برای بروز روحیه و فعالیتهای بسیجی در کارکنان فراهم کند افزود: عملیات رزمی، فعالیت های حوزه فرهنگ و عقیدتی و خدمت رسانی سه راهبرد و محور اصلی بسیج ادارات هستند که در تشکیل پایگاه بسیج در هر اداره ای دنبال می شود.
   وی تصریح کرد: در حوزه عملیات رزمی بسیجیان کارمند باید در دسته ها و گروه هایی سازماندهی شوند تا برای زمان های بحران آموزش های نظامی حداقلی را ببینند، در حوزه فرهنگ وعقیدتی نیز باید حلقه‌های صالحین با عضویت کارمندان راه اندازی شود و به مسایل عقیدتی و شبهات آنان پاسخگویی شود و در بحث خدمت رسانی نیز تشکیل صندوق های عام المنفعه، گروه های جهادی در قالب کمک های مومنانه و ایجاد حس انسان دوستی و کارهای خیرخواهانه در اولویت پایگاه های بسیح ادارات قرار گیرد.

   گفتنی است، در حاشیه این مراسم حکم انتصاب فرماندهی پایگاه سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد نیز به آقای محمد جواد نگاری اهدا شد.
    

   تعداد بازدید: 92
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
مجموع بازدیدها : 7,180,954
تعداد بازدید امروز : 147
تعداد بازدید دیروز : 884
آخرین به روزرسانی : 09:04  1400/09/11
آدرس :

بلوار معلم- نبش معلم یک

تلفن :05131296464
فاکس :05136090502
رایانامه :fava@mashhad.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد انجام میگردد