تماس با ماصفحه اصلی
سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد
   
  • بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 258
   کد: 213960
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۴/۰۶
   سامانه «فاش» داده‌های جدیدی از مدیران منتشر کرد؛

   شفاف‌سازی اطلاعات هیئت‌مدیره سازمان‌های تابعه شهرداری

   جدیدترین داده‌های ارائه شده بر روی سامانه «فاش» شهرداری مشهد، اطلاعات هیئت‌مدیره سازمان‌های تابعه را شفاف‌سازی کرده و در دسترس عموم قرار داده است.

   شفاف‌سازی اطلاعات هیئت‌مدیره سازمان‌های تابعه شهرداری

   به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد، سامانه «فاش» که با هدف ایجاد فضای اطلاع‌رسانی شفاف ایجاد شده است، در جدیدترین بروزرسانی، داده‌های مربوط به اعضای هیئت‌مدیره سازمان‌های تابعه شهرداری مشهد را منتشر کرده است که اطلاعاتی از قبیل رشته و مدرک تحصیلی، تاریخ انتصاب و عنوان مسئولیت ایشان در سازمان‌های مربوطه را شامل می‌شود.

   بنا به این گزارش، سامانه «فاش» که با هدف شفاف‌سازی و ارتقای نظارت عمومی بر عملکرد مدیریت شهری راه‌اندازی شده است، اطلاعات گوناگونی را در حوزه‌های گوناگون از قبیل مالی، اداری، پروژه‌های شهری، مناقصات و مزایدات و شهرسازی را دربرمی‌گیرد و در فرایندی پیوسته، به مرور داده‌های بیشتری بر روی آن قرار می‌گیرد.

   پیش از این اطلاعات مدیران شهرداری مشهد نیز در سامانه «فاش» ارائه شده بود که در آن داده‌هایی از قبیل موقعیت کاری، رشته و مدرک تحصیلی، سوابق سازمانی، محل خدمت و پست اجرایی مدیران ارائه شده بود و اکنون با افزوده شدن اطلاعات هیئت مدیره سازمان‌های تابعه شهرداری، تصویر شفاف‌تری از مدیران شهری برای شهروندان وجود دارد.

   عموم شهروندان با ورود به این سامانه می‌توانند طیف وسیعی از اطلاعات را در مورد شهر مشهد مشاهده کنند که پیش از این هیچ‌گاه به صورت عمومی در دسترس نبوده و در سطح کشور نیز برای نخستین بار است که چنین کاری صورت می‌گیرد.

   به عنوان نمونه شهروندان می‌توانند با مراجعه به بخش بودجه، تمام جزئیات مربوط به این حوزه و اختصاص منابع مالی شهرداری به پروژه‌های گوناگون را به تفکیک هر بخش مشاهده کرده و یا با استفاده از امکان جستجو، وضعیت بودجه‌ای بخش مورد نظر خود را بیابند.

    

   تعداد بازدید: 258
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
مجموع بازدیدها : 7,277,479
تعداد بازدید امروز : 377
تعداد بازدید دیروز : 797
آخرین به روزرسانی : 10:34  1400/11/04
آدرس :

بلوار معلم- نبش معلم یک

تلفن :05131296464
فاکس :05136090502
رایانامه :fava@mashhad.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد انجام میگردد