تماس با ماصفحه اصلی
سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد
   
  • بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 199
   کد: 213821
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰
   با هدف حذف فرایندهای کاغذی صورت گرفت؛

   پیاده‌سازی سیستم ضمانت وام کارکنان شهرداری مشهد

   با هدف حذف فرایندهای کاغذی و کاهش مراجعات حضوری، سیستم ضمانت وام کارکنان شهرداری مشهد راه‌اندازی شده و در حال بهره‌برداری است.

   پیاده‌سازی سیستم ضمانت وام کارکنان شهرداری مشهد

   به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد، در راستای توسعه زیرساخت های سیستمی و تسهیل فرایند اخذ وام جهت پرسنل شهرداری مشهد، سیستم ضمانت وام در سامانه جامع منابع انسانی پیاده‌سازی شده است که در نتیجه، با حذف فرم‌های کاغذی و عدم نیاز به مراجعات حضوری، مراحل اخذ وام تسریع می‌شود.

   بنا به این گزارش، با پیاده‌سازی سیستم مذکور، امکان ثبت ضمانت، درخواست وام و کسر از حقوق جهت کارکنان شهرداری مشهد صرفا با مراجعه به این سامانه فراهم شده است و دیگر نیازی به انجام مکاتبات دستی، گردش کاغذی درخواست‌ها و یا پیگیری حضوری امور مربوطه نخواهد بود.

   سیستم ضمانت وام کارکنان که توسط سازمان فاوا شهرداری مشهد طراحی شده است، با کوتاه‌سازی فرایندهای مربوط به اخذ وام، ضمن صرفه‌جویی در وقت، انرژی و منابع سازمانی،   حصول نتیجه را در مدت‌زمان کوتاه‌تری میسر می‌کند.

   بهره‌برداری عملیاتی از این سیستم، توسط اداره حقوق و دستمزد شهرداری مشهد از فروردین‌ماه سال جاری برای پرسنل ستاد و از خردادماه جهت مناطق شهرداری، صورت پذیرفته است.

   سیستم ضمانت وام کارکنان شهرداری مشهد، قابلیت‌های متنوعی همچون ثبت درخواست به صورت سیستمی از طریق کارتابل منابع انسانی، تجمیع سوابق کسر از حقوق و ضمانت کارکنان، آرشیو سوابق درخواست‌ها و نیز بررسی سقف دریافت وام در بازه‌های مورد نظر را داراست.

   همچنین از طریق این سیستم، ابطال و تسویه درخواست‌های قبلی به همراه بارگذاری مدارک امکان‌پذیر بوده و قابلیت تنظیم سیستمی میزان حقوق، سقف دریافت وام، ضمانت و تعداد سال‌های محاسبه سقف نیز در آن پیش‌بینی شده است.

   از ویژگی‌های دیگر سیستم ضمانت وام کارکنان شهرداری مشهد می‌توان به ایجاد گزارشات سیستمی به تفکیک بانک، موسسه، و میزان مبلغ اشاره کرد.

    

   تعداد بازدید: 199
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
مجموع بازدیدها : 7,277,464
تعداد بازدید امروز : 362
تعداد بازدید دیروز : 797
آخرین به روزرسانی : 10:34  1400/11/04
آدرس :

بلوار معلم- نبش معلم یک

تلفن :05131296464
فاکس :05136090502
رایانامه :fava@mashhad.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد انجام میگردد