تماس با ماصفحه اصلی
سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد
   
  • بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 103
   کد: 209253
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸
   تشریح تجربه‌های مدیریت شهری در مسیر هوشمندسازی؛

   تحولات مشهد در کنفرانس سیستم‌های هوشمند معرفی شد

   در ششمین کنفرانس پردازش سیگنال و سیستم‌های هوشمند، تحولات مشهد در زمینه هوشمندسازی شهری تشریح شد و مورد بررسی قرار گرفت.

   تحولات مشهد در کنفرانس سیستم‌های هوشمند معرفی شد

   به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد، ششمین دوره کنفرانس پردازش سیگنال و سیستم‌های هوشمند با عنوان ICSPIS 2020 به کوشش دانشگاه صنعتی سجاد مشهد برگزار شد و طی آن سازمان فاوا شهرداری مشهد، با برگزاری دو کارگاه تخصصی به تحلیل مفاهیم و کارکردهای شهر هوشمند و اینترنت اشیاء در آن پرداخت و اقدامات صورت‌گرفته در راستای هوشمندسازی مشهد را معرفی کرد.

    این کنفرانس با توجه به پاندمی کرونا به صورت مجازی و با حضور جامعه علمی، نهادها، ارگان‌ها و متخصصانی از ایران و کشورهای دیگر جهان در هفته نخست دی‌ماه جاری برگزار شد و موضوعات گوناگونی از قبیل شبکه‌های الکتریکی هوشمند، شبکه‌های کامپیوتری، داده‌کاوی، پردازش تصویر و پردازش سیگنال مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

   سخنرانی اساتید، میزگردهای تخصصی و کارگاه‌های موضوعی از جمله بخش‌های کنفرانس ICSPIS 2020 بود که معاون هوشمندسازی سازمان فاوا شهرداری مشهد نیز با حضور در بخشی از این برنامه‌ها، موضوع هوشمندسازی شهرها را مورد بررسی قرار داد و ضمن اشاره به تجربه‌های مدیریت شهری مشهد در این خصوص، پیرامون چالش‌های پیاده‌سازی شهر هوشمند و برخی پروژه‌های انجام‌شده در این زمینه به صحبت پرداخت.

   شایان ذکر است شهر مشهد با توجه اجرای پروژه‌های گوناگون و گسترده در زمینه هوشمندسازی شهری و توسعه زیرساخت‌های مربوط به این حوزه در سال‌های اخیر، ظهور موفقی در مجامع بین‌المللی این عرصه داشته است و درخشش سازمان فاوا شهرداری در رویدادهای جهانی همچون WSIS 2020 و مجامع ITU در سال جاری میلادی، سبب شده تجربه‌های مدیریت شهری مشهد در این حوزه مورد توجه نهادهای علمی و تخصصی قرار گیرد.

    

   تعداد بازدید: 103
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   2 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
مجموع بازدیدها : 7,277,473
تعداد بازدید امروز : 371
تعداد بازدید دیروز : 797
آخرین به روزرسانی : 10:34  1400/11/04
آدرس :

بلوار معلم- نبش معلم یک

تلفن :05131296464
فاکس :05136090502
رایانامه :fava@mashhad.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد انجام میگردد