تماس با ماصفحه اصلی
سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد
   
  • بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 109
   کد: 208797
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶
   معاون مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد:

   فاوا یکی از پیشرو‌ترین سازمان‌های شهرداری در میان کلان‌شهرهاست

   معاون مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد صبح امروز در بازدید از سازمان فاوا شهرداری و بخش‌های مختلف آن گفت: سازمان فاوا یکی از پیشرو‌ترین سازمان‌های شهرداری مشهد در میان کلان‌شهرهای کشور است.

   فاوا یکی از پیشرو‌ترین سازمان‌های شهرداری در میان کلان‌شهرهاست

   به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد، رضا خواجه‌نائینی که با هدف آشنایی بیشتر با برنامه‌های سازمان فاوا و میزان پیشرفت‌های آن در سال جاری، بازدیدی از بخش‌های مختلف این سازمان داشت، ضمن بیان مطلب فوق گفت: توجه به این بخش، توجه به آینده شهرهای الکترونیک است.

   وی افزود: سازمان فاوا شهرداری مشهد در آینده یکی از قدرتمندترین سازمان‌های شهرداری در زمینه‌های اقتصادی و پیشرو در زمینه‌های مختلف و ارتباط با بخش‌های مالی، بانکی و بخش‌هایی همچون اپراتورهای تلفن همراه خواهد بود.

   معاون مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد با همراهی مدیرعامل سازمان فاوا، ضمن بازدید از معاونت‌های مختلف این سازمان، با وظایف، عملکرد و اقدامات جاری هر بخش آشنا شد و به گفتگو پیرامون طرح‌ها، برنامه‌ها و چالش‌های آنها پرداخت.

   دورکاری کارکنان در هفته‌های اخیر که با توجه به همه‌گیری کرونا و تصمیمات کشوری در این خصوص، در عموم ارگان‌ها به اجرا درآمده است از دیگر موضوعات مورد اشاره در این بازدید بود که مدیرعامل سازمان فاوا با اشاره به دورکاری محدود پرسنل فاوا در هفته جاری گفت: با توجه به نیاز مبرم جهت پشتیبانی از همکاران دورکار بدنه شهرداری در رابطه با اتصال به سامانه‌های اداری لازم و راه‌های ارتباطی پیش‌بینی‌شده، همکاران سازمان فاوا با بیشترین حضور و کمترین آمار دورکاری تلاش داشته‌اند که زمینه مطلوبی را برای ارائه خدمات بی‌وقفه به همکاران و مراجعه‌کنندگان داشته باشند و کمترین اختلالی در انجام وظایف و پاسخگویی به ارباب رجوع ایجاد نگردد.

   محمدجواد رجائیان در ادامه اذعان کرد: با توجه به ارائه خدمات سازمان فاوا به سایر بخش‌های شهرداری مشهد و تراکم و تعدد درخواست‌ها در این زمینه، حجم بالایی از امور به صورت جاری مورد رسیدگی قرار می‌گیرد و همکاران نهایت تلاش خود را جهت پاسخگویی به نیازها در حداقل زمان ممکن به کار می‌گیرند.

    

   تعداد بازدید: 109
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
مجموع بازدیدها : 7,277,447
تعداد بازدید امروز : 345
تعداد بازدید دیروز : 797
آخرین به روزرسانی : 10:34  1400/11/04
آدرس :

بلوار معلم- نبش معلم یک

تلفن :05131296464
فاکس :05136090502
رایانامه :fava@mashhad.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد انجام میگردد